«Вкусняшки от Сашки»: дев’ять років відмінного смаку!

9 років – це багато чи мало?! Дитина такого віку вже є справжньою особистістю. Люди, що її оточують, вже добре знають її характер, розуміють її цінності. Ми переконані, що за 9 років нашого перебування на українському ринку снекової продукції споживач вже добре нас пізнав, відчув на смак і полюбив! Ми ж увесь цей час не просто зростали, але й намагалися виховати в собі найкращі якості, аби стати справжнім другом кожному!

0001

Смажене насіння під торговою маркою «Вкусняшки от Сашки» з’явилося на прилавках українських магазинів у 2007 році. Хлопчик, зображений на упаковці, одразу сподобався споживачам. Ми надзвичайно цьому раділи, адже у нашого персонажу є реальний прототип, а тому наш САШКА завжди був і залишається для нас чимось набагато більшим, ніж просто елементом логотипу. Згодом під торговою маркою «Вкусняшки от Сашки» почалось виробництво арахісу та фісташок, а сама торгова марка стала частиною потужного українського підприємства «УКРПРОДСНЕКГРУП». Нині наша продукція є не лише в кожному куточку України, але й за її межами!

Відмінний смак, відмінна якість, відмінна ціна – це про нас!

Для виробництва продукції ми беремо лише відмінну сировину, використовуємо сучасні та повністю автоматизовані лінії, які включають в себе процес очищення, смаження, охолодження та фасування насіння, ядер соняшника, арахісу та фісташок. Якість продукції суворо контролюється на всіх стадіях виробництва. Продукція не містить консервантів, генномодифікованих організмів та барвників. Якість нашої продукції – обличчя кожного з нас! Тому це питання завжди було і є для нас пріоритетним! При цьому ми добре розуміємо реалії життя, а тому ніколи не «тиснемо» на гаманець наших споживачів!

Підтверджуємо слово ділом!

ТОВ «УКРПРОДСНЕКГРУП» неодноразово ставало фіналістом регіональних та обласних етапів Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України». У 2012 році ми здобули у цьому конкурсі перемогу за якість насіння соняшника обсмаженого. Є в наших здобутках і гран-прі Національної премії «Вища проба». Нині ми вдосконалюємо наше обладнання і працюємо над підвищенням кваліфікації наших працівників, здобуваємо сертифікати якості, щоб наш споживач мав упевненість у тому, що якість продукції «Вкусняшки от Сашки» – найвища!

Наші працівники – наш найцінніший скарб!

Автоматизація – це добре. Але що важать машини без кваліфікованих людей?! Кожний співробітник ТОВ «УКРПРОДСНЕКГРУП» — цінний. І кожен з нас є незамінним на своєму місці. Керівництво ТОВ «УКРПРОДСНЕКГРУП» щиро дякує всім працівникам підприємства за професіоналізм, відповідальність та підтримку справжнього командного духу!

Ми – за майбутнє!

Екологічні проекти – це наше хобі! Ми знаємо, яку ціну мають чисте повітря і благодатний, незасмічений побутовими відходами ґрунт. А ще ми знаємо, що наше майбутнє – за нашими дітьми. Тому питання розвитку підростаючого покоління для нас важливе. У 2016 році головний персонаж торгової марки «Вкусняшки от Сашки» став героєм унікального пізнавального журналу для дітей та дорослих «САШКА». Аналогів його в Україні немає. У вересні цього року в продаж вийде вже шостий номер журналу. Сотні екземплярів підуть на благодійні акції. І не пишатися цим неможливо!

Так, ми собою пишаємось! Знаємо, що є чим, бо в роботі ми — перфекціоністи! Та при цьому ніколи не забуваємо, що найголовнішими в нашій діяльності є ви — наші шановні споживачі!

Колектив підприємства щиро дякує всім споживачам, які спробували і полюбили «Вкусняшки от Сашки»! Залишайтеся з нами! Ми створюємо найкраще саме для вас!

 

З повагою, колектив ТОВ «УКРПРОДСНЕКГРУП»

01.09.2016

379

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *