Турнір з міні-футболу – класний спосіб загартувати командний дух!

У будь-якому робочому колективі існує своя атмосфера. І як же це круто, коли вона – абсолютно позитивна. Над створенням і загартуванням командного духу безперечно потрібно працювати, єднаючи працівників не лише довкола вирішення робочих питань, але й під час гарного відпочинку.

У ТОВ «УКРПРОДСНЕКГРУП» це розуміють, саме тому постійно проводять корпоративні заходи, в тому числі і спортивного характеру. До 9-річчя однієї з найпотужніших торгових марок підприємства «Вкусняшки от Сашки» керівництво організувало турнір з міні-футболу між працівниками.

Відбувалося спортивне дійство на стадіоні Диканської ДЮСШ. Повболівати за колег прийшло чимало працівників фірми, і, що приємно вразило, підготувалися до турніру заздалегідь: одяглися у кольори форми своїх команд, скандували тематичні речівки, захопили із собою футбольну атрибутику, аби створити відповідну атмосферу. Варто зазначити, що задумане вдалося їм на славу!

Учасники команд «Тайфун», «Добродар» та «Офіс», які і змагалися між собою за «Кубок САШКИ — 2016», зізнаються, що така підтримка вболівальників дійсно дає ще більше сил та азарту під час гри. Тут варто віддати належне і самим гравцям: вони показали дійсно цікаву, красиву і до останнього моменту напружену гру. В запеклій боротьбі перемогу здобула команда «Офіс». Хоча суперники були – найдостойніші!

А сам турнір усі гравці і вболівальники визнали дуже крутим заходом, який варто зробити традиційним!

31.08.2016

296

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *