UPSG

Виробництво ТОВ "Укрпродснекгруп".

Досконалість — це не тоді, коли немає чого додати, а коли нічого прибрати!Ми забезпечуємо постіний контроль якості на кожному етапі виробництва. Ми — команда висококласних професіоналів UPSG, яка створює продукт найвищої якості, виготовлений з екологічно чистої, добірної сировини на сучасному обладнанні.

Posted by UPSG # Вкусняшки от САШКИ on Friday, October 27, 2017

«Укрпродснекгруп» – одне з найбільших підприємств України з виготовлення снекової продукції.
Ми постійно пам’ятаємо про найважливіше — про вашу довіру. Щоденно наші спеціалісти працюють над підвищенням якості кожного нашого продукту. У досконалості немає меж, тому ми постійно покращуємо наші виробничі лінії та кожен етап контролю продукції для досягнення неперевершеної якості та смаку.
Перша лінія з виготовлення смаженого насіння була відкрита в 2007 році, і в цей й день була випущена перша пачка насіння «Вкусняшки от Сашки». На сьогодні  «Укрпродснекгруп» —  мультибрендова компанія, яка займається виготовленням смаженого насіння, олії, сухариків та випуском дитячого журналу.
Кожен з брендів орієнтований на задоволення потреб тих людей, які обирають нас на полицях супермаркетів та магазинів. Тому ми з упевненістю можемо сказати, що кожен, хто взяв до рук будь яку одиницю нашої продукції, отримає навіть більше, ніж розраховував.

Нашу компанію представляють на ринку такі бренди:

Вкусняшки от Сашки – традиція нашого виробництва, підкріплена найвищими стандартами якості. Гордість, власноруч зрощена на українському ринку для вашого задоволення .

Народна марка – справжнє українське насіння, покликане задовольняти смаки українців. Також під цим брендом випускається олія, яка стане надійною помічницею на кухні для кожної господині.

Сухарьок – переворот у розумінні смаку сухариків. Перші в Україні солодкі сухарики та традиційні смаки солоних задовольнять найвибагливіші смаки. І найменшим, і найбільшим – сподобається всим!

Сашка – дитячий журнал для гармонійного розвитку малечі. Всередині ви знайдете цікаві ігри, комікси та інші розваги.

Усе це відповідає нашому корпоративному лозунгу: «Ми створюємо найкраще для вас!».

Найкраще у всих трьох розуміннях: найкраща якість, найкращий смак, найкраща ціна.

Саме тому ви обираєте нас, а ми в свою чергу рухаємось уперед для того, щоб кожного дня перевершувати ваші очікування.

Місія компанії Укрпродснекгруп заключається в простій фразі: «Кожен співробітник вкладає частинку своєї душі і весь свій професіоналізм у створення найякіснішого продукту і несе повну відповідальність перед покупцем». Ці слова породжені дією, саме ми змушуємо їх працювати, а не навпаки. Щоденно — для вас!

На цьому сайті ви знайдете всю інформацію про продукцію, новини та акції, пов’язані з ТОВ «Укрпродснекгруп».