Цікава подорож підприємством

29-30 березня 2017 року учні Новокочубеївської та Петрівської ЗОШ, Чутівського району, разом із директором школи, вчителями за фахом, відвідали товариство ТОВ «Укрпродснекгруп» (виробництво снеків) та ТД «Снекторггруп» (виробництво соняшникової олії). Екскурсія проведена з метою ознайомлення з роботою підприємства, а також із розвитком харчової промисловості на Полтавщині. Учні завітали до відділення підготовки сировини – очищення, калібрування насіння, виробництва соняшникової олії, сухариків, обсмаження насіння, де на високому професійному рівні провели екскурсію директор підприємства – Залейдінов Руслан Равильович, завідувач відділенням – Слободанюк А.С., завідувач складу – Огарь Т.В., начальник виробництва – Гончаренко В. О. та інженер з якості – Сімон О. В. Під час екскурсії учні побували у цехах підприємства, ознайомилися з виробничими процесами, з технічним обладнанням та матеріалами. Екскурсанти з цікавістю спостерігали за роботою працюючих агрегатів, за злагодженою працею співробітників.

Дане підприємство є одним з провідних у галузі виробництва снеків та соняшникової олії в Україні. Основний напрямок робіт — виробництво широкого асортименту снеків (обсмажене насіння соняшника, підсолене насіння соняшника, арахіс, сухарики) з максимальним збереженням природних цінних якостей всього асортименту продукції. Визначальною стратегією діяльності підприємства та головною конкурентною відмінністю є виготовлення лише з натуральних, екологічних продуктів без застосування домішок, консервантів та стабілізаторів.

Екскурсія тривала понад дві години. Теплі слова подяки від учнів були висловлені керівництву ТОВ «Укрпродснекгруп» за можливість «доторкнутись» до сучасних технологій та обладнання. Наприкінці екскурсії на дітей очікував приємний сюрприз – символічні подарунки від ТМ «Вкусняшки от Сашки» на згадку про екскурсію до підприємства та смачний обід у мальовничій місцевості смт Диканька.

04.04.2017

533

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *